HP AJ718A SFP 8Gb SW FC SFP+ Optical Transceiver


Prijs:
Verkoopprijs €10,00 €8,26 Excl. BTW
Of betaal 3 termijnen van
Betaal met in3

Betaal vandaag de eerste termijn via IDEAL. De tweede en derde termijn betaal je binnen 30 en 60 dagen. Zonder rente én zonder BKR!

Let op: de minimale bestelwaarde voor in3 is €50,-

Voorraad:
Op voorraad (88 stuks). Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden! (Ma-Vr)

Omschrijving

HP AJ718A SFP 8Gb SW FC SFP+ Optical Transceiver
HP Finisar GBIC 8 Gbit/s SFP+ Transceiver 850 nm

Part-Numbers (P/N)
AJ718A
AFBR-57D9AMZ-HP4
468508-002
FTLF8528P3BNV-HP
FTLF8528P2BNV-HP

Productstaat van de HP AJ718A SFP 8Gb SW FC SFP+ Optical Transceiver

Deze SFP modules zijn in uitstekende staat

We checken de hardware bij uitlevering zodat u verzekerd bent van een goed werkend apparaat. Alle producten die wij uitleveren hebben 1 jaar garantie.

Wat is refurbished?

Refurbished betekent gereviseerd. Het voordeel van refurbished is dat het veel goedkoper is dan nieuw. Je bespaart soms wel 70% op een product die nog in uitstekende technische en uiterlijke staat is! Bij Hardware Kings hebben wij een samenwerking met de beste recyclespecialisten die elk aspect van het apparaat controleren en waar nodig repareren.

Betaling & Veiligheid

American Express Apple Pay Google Pay iDEAL Maestro Mastercard PayPal Shop Pay Union Pay Visa

Uw betalingsgegevens worden veilig verwerkt. We slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot uw creditcardgegevens.

Bereken Verzendkosten

Onlangs bekeken